5313-3493-ico-wu.jpg

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

avatar_129_page

Niejeden mężczyzna ma problemy z potencją. Wielu z panów nie ma pojęcia, że szybko sobie pomóc różnymi niemedycznymi sposobami we własnym mieszkaniu.
Jeśli stosujemy domowe sposoby na polepszenie erekcji, od masaży na podbrzusze, przez dietę oraz akupresurę – masowanie i ucisk miejsc odpowiedzialnych za seks i potencję, to efekty są prawidłowe tylko, kiedy robimy to regularnie i przez długi okres.
Obecnie coraz więcej lekarzy, na podstawie przeprowadzonych badań, przekonuje się, że bicze viagra bez recepty wodne są świetnym sposobem na leczenie nie tylko problemów z potencją, ale też na niewielki popęd seksualny. Oprócz tego bicze wodne polepszają wszystkie czynności seksualne. Biczowanie wodne należy stosować na podbrzusze. Natrysk powinien być naprzemienny, najpierw ciepły, potem zimny. Stonowany natrysk warto zastosować na jądra. Te sposoby masażu polecane są tym panom, którzy przegrzewają swoje miejsca erogenne, bo właśnie przegrzanie jest najczęstszą przyczyną problemów z erekcją, impotencji oraz rozstrojenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być polecana kobietom z niskim popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie kamagra zel

Dodaj komentarz