2280-6260-ico-wu.jpg

Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Istnieje parę prostych strategii, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem dostatecznie silna lub jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka prostych rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe porady na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego cialis bez recepty zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i krok po kroku powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż spada przepływ krwi do penisa w trakcie stosunku. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tłuszczu w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeśli jesteś grubasem to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przysparza się także do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra zel być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.

Dodaj komentarz