4684-652-ico-wu.jpg

Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co tłumi chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co skutkuje obniżonym zainteresowaniem seksem. Niski poziom testosteronu może także objawiać się osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej i zaburzeniami wzwodu. Inne choroby, które erekcja mogą powodować niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz problemy z sercem. Jeśli cierpisz na któreś z tych schorzeń, podpytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar przepisywany w kuracji prostaty, mogą również powodować obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co wypadałoby wiedzieć o ich korzyściach viagra bez recepty jak również o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Większość ludzi uważa, że niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyka starszych mężczyzn. Jednakże to kłamstwo. Obecnie wielu mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje problemy z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być nieprawidłowy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, zła dieta, brak snu i inne podobne czynniki. Zastanów się nad przemianą stylu życia, zerwij z tytoniem, rozpocznij uprawianie sportu oraz zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już problemem.

Dodaj komentarz