5108-8329-ico-wu.jpg

Proste? To do roboty, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy głównie od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do przeprowadzenia zbliżenia, gwarantuje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), doceniani przez partnerkę a sama działalność seksualna jest tożsama z naszymi preferencjami, najprawdopodobniej nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednak popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, zależy jest również od dyspozycji organizmu. tani cialis
Wobec tego poza zadbaniem o adekwatną oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, ażeby sprostał wyzwaniom, które chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta i ograniczenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa bardzo ujemnie na możliwości wzwodu, nie istnieje także coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda liczba obniża sprawność seksualną!).

Oprócz wymienionych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie dopisać kilka własnych, które sprawiają, że ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ukochany rodzaj odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie pysznego oraz pomysłowego dania; miło oraz sielsko albo przebojowo i ekscytująco spędzony dzień, wyczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej wcześniej z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na odprężenie się i bycie tu i teraz z drugą osobą, ważne żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj tania kamagra

Dodaj komentarz