266-5580-ico-wu.jpg

Przyczyny złej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są intymnym problemem. W końcu potencja dla niektórych jest synonimem ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tej komplikacji, ale wręcz sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia erekcji to ogromny test dla każdego kochanka. Mimo to panowie powinni zrozumieć, iż są to schorzenia wyleczalne. Trzeba tylko przełamać opór i pójść do lekarza. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy z erekcją, zaburzenia wytrysku to bardzo częste dolegliwości. Spotykają około 10% męskiej części społeczeństwa. Dolegliwość wzmaga się, bo powiększają się przyczyny powodujące zaburzenia wzwodu. Notuje się rosnącą ilość zachorowań na
erekcja cukrzycę, schorzenia układu sercowego oraz choroby depresyjne. Kłopoty ze wzwodem mogą obejmować kochanków w każdym wieku. Przeróżne są powody zachorowań.

U młodych mężczyzn, czyli przed 30. schorzenia najczęściej będą spowodowane podłożem psychologicznym. U mężczyzn w sile wieku problemy mogą brać się z różnych dolegliwości. Nieprawidłowa erekcja czy też jej brak mogą być wywołane problemami naczyniowymi.
tekst dostepny na stronie levitra

Dodaj komentarz