1176-6887-ico-wu.jpg

Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na naciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U panów trzeba wzbudzać zakończenia nerwowe zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie naciskać na pięty. Zabieg można zapoczątkować od lekkich muśnięć i po chwili zwiększać moc ucisku. Każdą z pięt należy uciskać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie gwałtowniej reagują na naciskanie punktów umiejscowionych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych miejsc jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się odwdzięczyć dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Pobudzą przez to penisa. Dzięki prostym masażom życie seksualne tania viagraokaże się być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia pracę narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Dodaj komentarz