7959-7900-ico-wu.jpg

Stylizacja wyrafinowana: klasyka z błyskiem.

Biała bluzka i czarna spódnica to komplet kojarzony raczej tradycyjnie, ale nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki kunsztownym tkaninom i dodatkom.
W tym komplecie biała bluzka ma klasyczny, dopasowany wzór dodatkowo jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo wygięte, lecz nieskomplikowane oraz postawione, co natychmiast dodaje koszuli szyku. Stylizacja kunsztowna została podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje klasyczny fason z tkaniny. Takowa tkanina nadaje jej trochę awangardowego stylu i udowadnia, iż nosząca ją kobieta jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez butów na szpilce. My doradzamy błyszczące, srebrne buciki o topowym, mocno wyciętym kroju i z asymetrycznym, szpiczastym czubkiem okrywającym stopę po skosie. Nieszablonowe buty nadają ton innym dodatkom. Szyję zdobi misterny naszyjnik na wisiorku, który ozdabia wiele połączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby widoczne zza połów koszuli nie przytłoczą stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy stonowany, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Puzderkowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Wszystkie elementy wyrafinowanej stylizacji razem z linkami do sklepów znajdują się w galerii – kliknięcie w nazwę konkretnej rzeczy przekierowuje na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html

Dodaj komentarz